Sercün Tur 2016 yılınında Serkan ÖZBUDUN ve Cüneyt DOĞAN tarafından kurulmuş olup A- Sınıfı bir Turizm ve Seyahat Acentası olarak faaliyetini sürdürmüştür. 2018 Yılı aralık ayı itibariyle Mehmet GÜMÜŞ tarafından alınarak yoluna devam etmektedir.

Firmamız kuruluş amacında taşıdığı ruhu kaybetmeden, geçmişine ve değerlerine sahip çıkarak aynı zamanda gelişen teknoloji ile birlikte sektörde örnek ve öncü olma hedefini taşımaktadır. ‘’Önce insan’’ anlayışı ile hareket eden Sercün Tur geçmişten gelen deneyimleri, profesyonel kadrosu ve yeniliğe açık olan bireyler ile birlikte çalışarak oluşabilecek her türlü sorunlara karşı objektif bir yaklaşımla toplum ve hukuk kurallarına saygılıdır.

Siz değerli müşteri ve çözüm ortaklarımızın memnuniyeti firmamızın en önemli kalıcı değeridir.

Misyonumuz

Misafirlerimizin beklentilerini karşılayarak acenta faaliyetlerinde örnek firma olmaktır. Misafirlerimizin memnuniyeti ön planda olmak üzere ana ilkemiz karşılıklı saygı ve dürüstlük çerçevesinde iletişim kurmayı sağlamaktır. Hizmetlerimizi siz değerli misafirlerimize en iyi şekilde sunabilmek ve firmamızı en üst seviyeye taşımaktır.

Vizyonumuz

Profesyonel yönetim anlayışı ile teknolojik gelişmelere uygunluğu, paylaşımcı olmayı esas alan bir anlayışıyla sektörde lider olmak ve hizmet mükemmeliyetini sağlamaktır.

Eğitim

Hizmet kalitesi günümüzde birçok sektörün öncelikli hedefi haline gelmiştir. Öncelikli hedeflerimiz arasında birincil olan kaliteli hizmet anlayışımız ile müşteri tercihlerini belirleyen en önemli unsurlardan biri müşteriyle doğru ve verimli iletişim kurmak üzere kendi içinde kalite departmanları ve hizmet içi eğitim desteği sağlamaktadır.

Sercün Tur Eğitim Kurumları ile karşılıklı çalışmalar ile kendini yenilenip daha ileriye gitmeyi amaç edinip bu doğrultuda personellerimizi sürekli gözlemleyerek eğitimin devamlılığını sağlamayı ve Müşterilerimizden gelen geri bildirimleri dikkate alarak kurum kültürüne uygun, bilgili, tecrübeli, yenilikçi ve iş gücüne sahip daha verimli personeller yetiştirmeyi hedefliyoruz.